YKS mesaisi

YKS mesaisi
                27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrencilerin kimlik kartları başvurularının alınması amacıyla Muratlı İlçe Nüfus Müdürlüğü açık tutulacak.                Muratlı Hizmet - YKS’de yeni kimlik kartı incelemesinin yapılacağı belirtilirken, sınava girecek öğrencilerin sınav giriş belgesinin yanında; yeni kimlik kartlarını da bulundurmaları gerekiyor.
tasarım59 reklam paketi
                Buna göre; henüz yeni kimlik kartına geçmemiş öğrenciler ve yeni başvuru yapacak öğrenciler için Nüfus Müdürlüğü çalışma saatlerinde değişikliğe gitti. Muratlı İlçe Nüfus Müdürlüğü 25-26 Haziran tarihlerinde saat 20.00’e kadar, 27 Haziran tarihinde 07.00-13.00 saatleri arasında, 28 Haziran tarihinde ise 07.00-16.00 saatleri arasında açık bulundurulacak.
                Yeni kimlik kartı başvurusu yapacak öğrenciler, bu saatler arasında yeni kimlik başvurularını İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne gerçekleştirebilecekler.
                Öte yandan öğrenciler, sosyal mesafe kuralına riayet etmek ve maske takmak kaydıyla sınava başvurulduğunu gösterir fotoğraflı belge ile İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne randevusuz olarak başvuruda bulunabilecek. Ayrıca öğrencilerin mağdur olmaması için başvurudan önce T.C. kimlik kartı bedellerinin PTT, anlaşmalı bankalar ya da interaktif vergi dairesi (https://ivd.gib.gov.tr) adresinden yatırılması ve son altı ay içinde çekilmiş bir adet biyometrik fotoğraf ile müracaat edilmesi gerekiyor.
Yayınlanma Tarihi : 25/6/2020 19:49
Okunma Sayısı : 1188

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar