Kamil BAŞTUHAN
DÜŞÜN DE KONUŞ

            Değerli okurlarım,

            Şu son günlerde dönen bir sürü dolaplar vardır.

            Aslı olan bunların içinde bizim için dönen bir dolabın olmamasıdır.

            Şöyle bir bakalım hep birlikte bu dolaplar hangi ülkeler için dönmektedir.

            İnsanoğlu olarak bizler günlerin geçmesini hep isteriz, bazen geçmeyen güne zaman zaman isyan ederiz. Bütün gün televizyonda magazin izleriz, aynaya bakınca giden ömrü görenlerdeniz.

            Yaşadığımız bu dünyada tüm bedenler acılar çekmiş, gün gelmiş o bedeni yatağa sermiş, gözler bedeni izleyenleri sezmiş, aynaya da bakınca giden ömrü görenleriz.

            İnsanoğlunun her isteği zorluk getirmiştir beraberliğinde. Bir dönüp baktığımızda geçmişte çok sevgiler yaratmışız gençliğinizde, kim bilir daha neleri çekeceğimizi de bazı bilerek, bazen bilmeyerek hayatımıza devam ederiz.

            Bakıyorum da, kalmadı zalim dünyada bir düzen, zalimler almış başını gidiyor. Yok mudur bu gidişe bir dur diyen, zulümler almış başını gidiyor.

tasarım59 reklam paketi
            Bakar mısınız nükleer silah, atom hepsi bahane, saltanat olmuş her zaman şahane, zalim sultanlar kıyar olmuş cana, ölümler almış başını gidiyor.

            Dağlara çıktılar yabani hayvan gibi, yolları kestiler harami gibi, her biri olmuş bir zebani gibi, hainler almış başını gidiyor.

            Bazı görenler diyor vakit tamam gibi, yaklaştı günler ahir zaman gibi, zalimler elinden el aman deyip, mazlumlar zulümlere muhatap olup almış başını gidiyor.

            Beni en çok vatanım düşündürüyor bu zalim dünyada, çünkü benim yaşayıp mutlu olduğum yuvamdır.

            Vatanımda İstiklal göklerdedir gizli görünmez, benim askerime fiyat biçilmez, vatan toprağından bir taş verilmez, Türkiye bir bütündür asla bölünmez, bizleri bölmeye kimsenin gücü yetmez, şanlı ordumuz buna geçit vermez, bunu böyle bilin hey hain eller.

            Vatanımız, ay yıldızlı bayrağımız, Mustafa Kemal Atatürk’ten kalma Cumhuriyet armağanımız.

            Vatanımız için akar kanımız, Türkiye Cumhuriyeti bizim vatanımız, Türkiye bir bütündür asla bölünmez, bizleri bölmeye kimsenin gücü yetmez, şanlı ordumuz buna geçit vermez.

            Yukarıdan aşağıya sıraladığım tüm sözleri hatırlayıp bunları böyle bilmelisiniz hey hain eller.

Yayınlanma Tarihi : 4/10/2018 20:10
Okunma Sayısı : 29004
Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar