Yıldız Emlak vs Karaca Kafe 1935

Yıldız Emlak vs Karaca Kafe 1935
            Geleneksel Ahmet Tezcan Halı Saha Futbol Turnuvası’nın bugünkü maçında Yıldız Emlak ile Karaca Kafe 1935 takımları karşı karşıya geldi.            Maçın ilk dakikasından itibaren oyunun kontrolünü elinde bulunduran Yıldız Emlak ekibi aradığı golü maçın 9. dakikasında Uğur Yetişir ile buldu 1-0.
            Karşılaşmanın 20. dakikasında ise Yıldız Emlaklı oyuncu Muammer Yıldız farkı ikiye çıkaran golü kaydetti 2-0.
tasarım59 reklam paketi
            İlk 25 dakikalık dilimin son dakikalarında Mustafa Atalay ile golü bulan Yıldız Emlak skoru 3-0’a getirdi. Maçta sertlik de artmaya başladı.
            İkinci yarıya da iyi başlayan taraf yine Yıldız Emlak oldu. 29. dakikada Uğur Yetişir düzgün vuruş ile kendisinin iki, takımının dördüncü golünü attı.
            4-0 mağlup duruma düşen Karaca Kafe 1935 ekibi karşı ataklara başladı. 35. dakikada gelişen Karaca Kafe 1935 atağında Özkan Durmaz maçı 4-1’e getiren vuruşu yaptı.
            Karşılaşmanın son 5 dakikasında ataklarını sıklaştıran taraf Yıldız Emlak oldu. 47. dakika yakaladığı fırsatı değerlendiren Uğur Yetişir, hat trick yaparak maçın skorunu da tayin etmiş oldu 5-1.
            Maçın kalan dakikalarında başka gol olmazken, soyunma odalarına giden oyuncular kendi aralarında tartışmaya başladı.
            Sözlü tartışmanın şiddeti artınca tansiyon da bir anda yükseldi. Tarafları ayıran duyarlı sporseverler ise, olası bir kavgayı da önlemiş oldu.
Yayınlanma Tarihi : 10/6/2019 21:14
Okunma Sayısı : 816

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar