Yaz spor okullarında 830 çocuğa eğitim

Yaz spor okullarında 830 çocuğa eğitim
            Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Yaz Spor Okulları başladı. Muratlı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi ile Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda yüzme ve futbol kursları gerçekleştirilen törenle başladı. 2 ay sürecek ve 31 Ağustos 2024 tarihinde sona erecek olan kurslarda toplam 830 çocuk eğitim görecek.            2 ay sürecek ve ücretsiz olacak
            7-14 yaş arasındaki çocuklara yüzme ve 6-10 yaş arasındaki çocuklara futbol kategorilerinde eğitim verilecek olan yaz spor okullarında ücretsiz olarak hizmet verilecek ve 2 ay sürecek.
tasarım59 reklam paketi
            Ayrıca yaz spor okullarına katılan çocuklara, çocuklar için hazırlanmış olan Atatürk’ün Nutuk kitabı da hediye edildi.
            Çocuklarımız hem eğlenecek, hem öğrenecek
            Yaz spor okulunun açılması ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Candan Yüceer, “Çocuklarımızın yaz tatilinde spor yapabilmeleri ve sosyalleşmeleri için yaz spor okullarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Muratlı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksimizde çocuklarımızın yaz tatilinde hem spor yapmalarına imkân sağlayacak olan hem de bedensel gelişimleri için önemli bir katkı sağlayacak olan yaz spor okulumuzu başlattık. Kurslarımızda toplam 830 çocuğumuz eğitim görecek. Yaz spor okulumuz sayesinde çocuklarımız yüzme ve futbol kategorilerinde yaz tatillerini verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirecekler. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak her yaştan vatandaşımızın sağlık, mutluluk ve huzur içinde yaşamaları için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.


Yayınlanma Tarihi : 2/7/2024 18:01
Okunma Sayısı : 880

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar