Yaya güvenliği üst noktada

Yaya güvenliği üst noktada
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, yaya güvenliğinin en üst seviyede tutulması amacıyla Muratlı’daki sorumluluk alanlarında tespit edilen noktalara ‘Hız Kesici Kasis’ yaptı.                Muratlı’da rahat trafik akışı sağlanması, güvenli ve keyifli bir sürüş keyfi yaşanması için çalışmalar yürüten Büyükşehir Belediyesi, yaya güvenliği için de tüm önlemleri almaya devam ediyor.
tasarım59 reklam paketi
                Gerek sinyalizasyon, gerekse kasis uygulaması yapılan tüm yaya geçidi noktalarında, gerekli görülen trafik işaret ve levhalarıyla ilgili önlemleri de alan Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, diğer çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor.
                Muratlı ilçe merkezinin yanı sıra; kırsal mahallelerde de kasis uygulaması yapan Büyükşehir ekipleri, son olarak Nazım Sav Caddesi’nde montaj çalışmalarına devam ediyor.
                Yollarda sürücülerin hız limitlerine uygun seyretmeleri, trafik işaretleri ve sinyalizasyon sistemlerine uymaları halinde, bölgede yer alan hassas yol kullanıcılarının güvenliğinin maksimum düzeyde sağlanacağını vurgulayan ekipler, yayalar kadar sürücülerin de bu konuda dikkatli olması gerektiğine dikkat çekti.
                Toplumsal farkındalık ve bilinçlenme konusunda eğitim faaliyetlerinin de yürütüldüğü öğrenildi.Yayınlanma Tarihi : 28/11/2019 13:41
Okunma Sayısı : 1612

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar