Yaşlılara gönüllü hizmet mesaisi

Yaşlılara gönüllü hizmet mesaisi
                Muratlı Ülkü Ocakları Başkanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü yaşlılar ile kronik hastalara sokağa çıkma yasağı gelmesinin ardından harekete geçti. Muratlı’da yaşayan 65 yaş ve üstü ile hasta vatandaşların market, eczane gibi alışverişlerinde yardım eden Muratlı Ülkü Ocakları Başkanlığı, gönüllü gençlerden ekip kurdu.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - İçişleri Bakanlığı, Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ikametlerinden dışarıya çıkmalarının sınırlandırıldığını duyurdu. Bu duyurunun ardından Muratlı Ülkü Ocakları Başkanlığı harekete geçti.
                İlçede yaşayan 65 yaş ve üstü vatandaşların market, eczane vb alışverişlerini yapan ülkücü gençler, gönüllülük esasına dayalı olarak gün boyu hizmet etti.
                Alışveriş listesini alıp, malzemeleri kapıya kadar teslim ettiklerini anlatan Muratlı Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Yazıcı, “Yaşlılarımız arasın, her an geliriz. 65 yaş üstü büyüklerimizin ve hastalarımızın ihtiyaç duymaları halinde alışverişlerini yapmak adına Muratlı Ülkü Ocakları olarak gönüllüyüz” dedi.
Yayınlanma Tarihi : 23/3/2020 22:08
Okunma Sayısı : 1670

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar