Yarışta ben de varım dedi

Yarışta ben de varım dedi
                AK Parti Muratlı Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı açıklayan Metin Işık, “Seçim yarışında ben de varım” dedi.


tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - AK Parti Muratlı ilçe binasında gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısının açılış konuşmasını AK Parti İlçe Başkanı Ali Atılgan yaptı. Herkesi selamlayan AK Partili Başkan Ali Atılgan; “31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvuran Sayın Metin Işık’ın başvurusu teslim alınmış ve onaylanmıştır. Kıymetli Aday Adayıma çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyorum ve kendisine onaylı başvuru formunu takdim ediyorum” sözcüklerini kaydetti.
                Katılan herkese hoş geldiniz diyerek sözlerine başlayan AK Parti Muratlı Belediye Başkan Aday Adayı Metin Işık, “Doğma büyüme Muratlılıyım. Muratlı’da ikamet etmekteyim. Evli ve iki çocuğum var. Ticaret ve çiftçilik yapmaktayım. Kurulduğu günden bugüne partimin neferiyim” dedi.
                4 dönemdir Muratlı Belediyesi’ni kazanmak için çaba sarf ettiklerini fakat bu kez ortamın seçim kazanmak için daha müsait olduğunu kaydeden AK Partili Aday Adayı Metin Işık, “AK Parti Belediyeciliği nasıl olurmuş Muratlı’ya göstereceğiz inşallah. Biz Süleymanpaşa Belediyesi’nde bir dönemde neler olduğunu hep birlikte gördük. Üretken belediyeciliği gördük, biz de aynı şekilde çalışarak Muratlımıza hizmetkâr olmaya talibiz. Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah” diye konuştu.
                Ardından projelerini televizyonda izletip detaylarını da anlatan Metin Işık, projelerin birebir ölçekli çizildiğini ve yapılabilirliğinin olduğunu vurguladı.
                Metin Işık; Pazar Yeri ve Fuar Alanı, Asfaltlama Şantiyesi, Kırsal Mahalle Ev ve Depo Projesi, Çok Amaçlı Belediye Binası ve Kanal Muratlı projelerini tanıttı.


Yayınlanma Tarihi : 21/11/2023 01:21
Okunma Sayısı : 2509

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar