Yapımı yerinde inceledi

Yapımı yerinde inceledi
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Muratlı’da başlattığı yol çalışması sürüyor.                Muratlı Hizmet - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekiplerin Muratlı’nın Mustafa Kemal Bulvarı’nda başlattığı kavşak düzenleme ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kadir Albayrak, vatandaşların ulaşımlarını rahat bir şekilde sürdürebilmeleri ve trafiğin rahatlatılması için gerekli düzenlemelerin devam ettiğini bildirdi.
tasarım59 reklam paketi
                Mustafa Kemal Bulvarı'ndaki çalışma kapsamında şu ana dek 4 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirilirken, proje tamamlandığında toplamda 8 bin ton asfalt serimi gerçekleştirilmiş olacak.
                Ayrıca Muratlı Devlet Hastanesi’nin de içerisinde olduğu, Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Muratlı Meslek Yüksekokulu’na kadar vatandaşların güvenle ulaşabileceği yaya yolunun da yapılması öngörülüyor.
                Devam eden çalışma için teknik personelden bilgi alan Başkan Albayrak, “Güzel Tekirdağ'ımızın dört bir yanında hizmet ve proje üretmeye devam ediyoruz. Güzel Tekirdağ'ımızı daha yaşanabilir bir kent yapma hedefiyle çıktığımız bu yolda, vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştıracak hizmet ve yatırımlarımıza devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmaların halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yayınlanma Tarihi : 20/11/2020 14:07
Okunma Sayısı : 3097

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar