Yanınızdayız

Yanınızdayız
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan, koronavirüs seferberliği kapsamında hükümetin Muratlı’da yüzlerce haneye yardım elini uzattığını söyledi. AK Parti İlçe Teşkilatı olarak da üstlerine düşeni yaptıklarına dikkat çekti.tasarım59 reklam paketi
                İşte destek bilançosu

                'Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi (EİKP)' Destek Programı çerçevesinde Muratlı’da 1554 haneye/kişiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) aracılığı ile 1000’er TL ödeme yapıldığını dile getiren AK Partili Başkan Ali Atılgan, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik başvuru ve ödemeler devam ediyor. Bakanlığımızın destek programının yanı sıra; biz de Muratlı SYDV’nin öz kaynakları ile 1062 kişiye maddi destek sağladık. 1437 haneye/kişiye ise erzak yardımında bulunduk. Ayrıca, talep üzerine 700 adet de maske temini gerçekleştirdik” ifadelerini kullandı.
                AK Parti’den vefa örneği
                AK Parti Muratlı İlçe Teşkilatı olarak 65 yaş üstü 323 üyeyi telefonla arayarak hal, hatır ve bir isteklerinin olup olmadığını sorduklarını ifade eden AK Parti İlçe Başkanı Ali Atılgan, “Teşkilat olarak 150 kişiye SMS ile gıda yardımı yaptık. 100 haneye ise gıda paketi desteği sağladık. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatacak, yanlarında olacağız” şeklinde konuştu.
Yayınlanma Tarihi : 22/5/2020 22:24
Okunma Sayısı : 1020

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar