Vefa'lı ekip yeniden işbaşında

Vefa
                Muratlı Vefa Sosyal Destek Grubu, ilçede sokağa çıkma kısıtlaması olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için yeniden kuruluyor.                Muratlı Hizmet - Muratlı Kaymakamlığı öncülüğünde tekrar yapılanacak Vefa Sosyal Destek Grubu, sokağa çıkma kısıtlaması olan 20 yaş altı ve 65 yaş ve üstü vatandaşlar ile pozitif olanlar, temaslı olanlar yani karantina altında olup ihtiyaçlarını karşılayamayanlara hizmet verecek. Başvurular; Alo 155, Alo 156, Alo 199 numaraları ile İçişleri Bakanlığı’na bağlı e-başvuru üzerinden yapılabilecek.
tasarım59 reklam paketi
                Alınan tedbirler kapsamında, belirlenen numaraları arayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara personeller yönlendirilerek; ailelerin ihtiyaçları evlerine teslim edilecek.
                Öte yandan, Muratlı Vefa Sosyal Destek Grubu’nda, Kaymakamlık bünyesinde hizmet veren kurumlardan personellerin görevlendirileceği öğrenildi.
                Diğer taraftan, konuyla ilgili olarak görüştüğümüz Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak ise, Vefa Sosyal Destek Grubu’nun kısa zamanda hizmete başlayacağını söyledi.
Yayınlanma Tarihi : 19/11/2020 17:29
Okunma Sayısı : 2767

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar