Vatandaşlardan sevgi seli

Vatandaşlardan sevgi seli
            2014 yılından bu yana Yeşilsırt halkının büyük desteğini gören Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, ilk 5 yıllık hizmet dönemini tamamlarken; vatandaşlardan aynı ilgi ve desteği görmeye devam ediyor.            11 ilçe ve 355 mahallede muhtarlarla, esnaflarla, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle ve vatandaşlarla düzenli olarak bir araya gelen Albayrak, onların istek ve önerilerini dinliyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını yerinde takip etmek amacıyla ilçelere ziyaretler gerçekleştiren Başkan Kadir Albayrak, ilçe merkezleri, semt pazarları ve bazı kırsal mahallelerde büyük ilgi ve destek görüyor.
tasarım59 reklam paketi
            Özellikle orta yaş ve yaşlı halkın takdirini kazanan Albayrak, son olarak Muratlı ilçe merkezi, Yeşilsırt, Aşağısevindikli ve Yukarısevindikli mahallerinde ziyaretler gerçekleştirdi. Muratlı’ya bağlı Yeşilsırt Mahallesi’ne bir ziyaret düzenleyen Başkan Albayrak, Mahalle Muhtarı Hürriyet Borucu ve mahalle sakinleri tarafından sevgi seliyle karşılandı.
            ‘Nerede kalmıştık’ yazılı pankart ile Başkan Kadir Albayrak’ı karşılayan Yeşilsırt sakinleri, Büyükşehir Belediyesi’nin insan odaklı, çevre dostu ve şeffaf belediyecilik hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek; “Her zaman yanındayız” notunun yer aldığı çiçek demetini de kendisine takdim ettiler.
            Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade eden vatandaşlar, geçmişte olduğu gibi bundan sonra da kendisine destek vermeye devam edeceklerini söylediler.
            Albayrak ise, Büyükşehir Belediyesi’nin hizmet, yatırım ve projelerinin 2. beş yıllık hizmet döneminde de artarak devam edeceğinin mesajını verdi.

Yayınlanma Tarihi : 31/1/2019 13:19
Okunma Sayısı : 1175

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar