Vatandaşa çamur engeli

Vatandaşa çamur engeli
                Muratlı’da vatandaşların rüzgârlı ve yağışlı havalarda sık sık kopan elektrik tellerinin yeraltına alınması isteklerini yerine getiren Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ)’ın elektrik kablolarını yer altına alma işlemleri devam ederken, ilçede kaldırımlar çamur deryasına döndü.                Muratlı Hizmet - Muradiye Mahallesi 100. Yıl Caddesi, Nazım Sav Caddesi, Erol Okyay Caddesi ve muhtelif sokaklarda gerçekleştirilen çalışmaların ardından üst yapı onarım ve tadilatlarının yapılması bekleniyor.
tasarım59 reklam paketi
                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyesi’nce onarılacağı öğrenilen kaldırım ve yolların ivedilikle yapılmasını isteyen bölge sakinleri, çamurla kaplanan kaldırımlarda yürümekte zorlandı.
                Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz AK Parti Muratlı İlçe Başkanı Ali Atılgan, TEDAŞ tarafından üst yapının onarım ve tadilatı için ücretlerin yatırıldığını, belediyelerin yapması gerektiğini ifade etti.
                Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ise, TEDAŞ’ın yüklenici firmasının çalışmalarının sürdüğünü, çalışmalar bitip toprak yerine oturunca onarım ve tadilat işlemlerine geçeceklerini kaydetti.

Yayınlanma Tarihi : 9/10/2020 16:53
Okunma Sayısı : 3451

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar