Vatandaş rahat bir nefes alacak

Vatandaş rahat bir nefes alacak
                Muratlı polisinin yaptığı çalışmada, 5 ayrı hırsızlık olayı aydınlatıldı. Gözaltına alınan şüphelilerden 1’i tutuklandı.                Edinilen bilgiye göre; Muratlı’da son bir aydır artan hırsızlık vakalarına karşı teyakkuza geçen güvenlik güçlerinin ‘Evden Hırsızlık’ ve ‘Açıktan Hırsızlık’ vakalarına dair yaptıkları özverili çalışmalar netice verdi.
tasarım59 reklam paketi
                Akü hırsızlarının kimlikleri tespit edilerek, izlerine İstanbul’da rastlanıldı. Evden hırsızlık olaylarının sorumlularının ise Çorlu Hırsızlık Şebekesi olduğu belirlendi. Kiralık araç ile akşamları 22.00’den sonra Muratlı ilçe merkezi ve kırsal mahallelerine gelerek hırsızlığa teşebbüs eden şüphelilerin bir kısmı yakalanırken, biri tutuklandı. Kaçan diğer şüphelilerin de Çorlu ve İstanbul’da yakalanması için ayrıca bir çalışma başlatıldı.
                Özellikle akşam ve gece saatlerinde şüpheli araç ve şüpheli şahıs görenlerin durumu 155 Polis İmdat, 156 Jandarma İmdat veya en yakın güvenlik güçlerine bildirmeleri önemle istendi. Olası hırsızlık olaylarının yaşanmaması için vatandaşların evlerinin kapılarını iyice kilitlemeleri, özellikle zemin ve birinci katlarda yaşayanların ise camlarını demir parmaklıklarla kapatmaları tavsiye edildi.

Yayınlanma Tarihi : 7/2/2020 20:06
Okunma Sayısı : 5166

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar