Vahit Akan ismi yine gündemde

Vahit Akan ismi yine gündemde
                Muratlılı Resim Sanatçısı Vahit Akan, 29 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında Makedonya’nın Üsküp şehri Uluslar arası Balkan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde düzenlenen akademik resim sempozyumuna davet üzerine katıldı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Sempozyum; akademik kariyerli sanatçıların katılımı ile oluşan bir organizasyon olurken, Uluslar arası Balkan Üniversitesi Dekanı Cemil Bektoviç ise; 3 yıldır medyadan takip ettiği Ressam Vahit Akan’ı sempozyumda mutlaka görmek istediğini söyleyerek; bu isteğin gerçekleşmesi için Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Melihat Tüzün üzerinden kendisine davet mektubunu ulaştırdı.
                Sempozyuma Türkiye’den Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Melihat Tüzün, Anadolu Üniversitesi’nden Prof. Dr. Zeliha Akçaoğlu ve Ressam Vahit Akan katıldı.
                Sempozyum etkinliğinde kendine özgün renkleri ve cesaretli fırça kullanımıyla öne çıkan Vahit Akan, katılan yabancı ressamların da ilgi odağı oldu. Ressam Akan, sempozyumda 2 günde 2 eser çıkarmayı başardı.
                Üniversite salonu için büyük boyutlu bir çalışma yapması teklif edilen Vahit Akan, 2 günde o çalışmayı da tamamlayarak; katılımcıların takdir ve hayranlığını kazandı.
                Biz de Hizmet Medya Ailesi olarak ülkemizi başarıyla temsil eden Vahit Akan’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz…
Yayınlanma Tarihi : 11/10/2021 14:38
Okunma Sayısı : 948

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar