Üzeyir Özdemir kabri başında anıldı

Üzeyir Özdemir kabri başında anıldı
            Rahmetli Spor Adamı Üzeyir Özdemir, ölümünün sene-i devriyesinde hasret ile anıldı.            2013 yılının Şubat ayında geçirdiği amansız bir hastalık neticesinde 66 yaşında aramızdan ayrılan emekli öğretmen ve Antrenör Üzeyir Özdemir, futbolseverleri derin bir üzüntüye boğmuştu. Üzeyir hocanın anısına yapılan Üzeyir Özdemir Anma Günü programı, rahmetlinin kabri başında başladı.
tasarım59 reklam paketi
            Programa k
atılan herkese hoş geldiniz diyen Muratlı 1935 Spor Kulübü Başkanı Eyüp Özdemir; “Böyle günlerde konuşmak bizim için kolay değil. Bizlerin futbolcu, antrenör ve her şeyden önemlisi insan olarak yetişmemizde büyük pay sahibi olan Üzeyir hocamız, bütün Muratlı gençliğine iyi insan olmayı, iyi sporcu olmayı, centilmenliği aşılayıp; yol göstermiştir. Bu uğurda hastalığının son zamanlarında dahi sahalardan kopmayan değerli büyüğümüzü anmak için bugün burada toplandık. Her yıl bir futbol günü tertipliyoruz. Bu ikinci sene. Gençlerimizle hem onu anmak, hem hatırasını yaşatmak için bir araya geldik. Sahada onun öğrettiği şekilde, onun gösterdiği yolda gençlerimiz Muratlı’yı temsil edecekler” ifadelerine yer verdi.
            Üzeyir Özdemir’i ‘Örnek Spor Adamı’ olarak nitelendiren Trakya Gazeteciler Birliği Başkan V. Kamil Baştuhan ise, “Spora hizmetin en güzelini örnek bir şekilde aktaran, daha gençliğinde hatta çocukluk yıllarında dahi kendini hissettiren bir büyüğümüz idi Üzeyir hocamız. Onu özlem ve rahmetle anıyoruz” diye konuştu.
            Üzeyir hocanın mezarı başında dualar yapıldı. Programa katılan protokol ve sporcular, ardından Muratlı Atatürk Stadyumu’na geçti. Muratlı 1935 Spor Kulübü’nün sezon açılışı gerçekleştirildi.
            Günün anısına Muratlı 1935 Spor ve Muratlı 1935 Veteranları dostluk maçları oynadı.

Yayınlanma Tarihi : 10/2/2019 22:27
Okunma Sayısı : 1205

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar