Ulaştırma Bakanı'na yolları sordu!

Ulaştırma Bakanı
                CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’na Muratlı da dahil birçok yol ve kavşağı sordu.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Ulaştırma Bakanı’na defalarca sormasına rağmen bir türlü yanıt alamadığını belirten CHP’li Milletvekili Aygun, şu sözcükleri kullandı:
                Yeniden soruyorum. Tekirdağ’dan İstanbul’a kadar olan tüm trafik ışıklarında sorun başladı. Kış ayında, normal günlerde mesai saatleri başlangıcı ve bitiminde kavşaklarda uzun kuyruklar oluşuyor ve insanlarımız hem zaman kaybına hem de yakıt kaybına ulaşıyor.
                Şimdi de yaz sezonuyla beraber, hafta sonlarında Süleymanpaşa’dan başlayıp Kınalı’ya kadar olan bütün trafik ışıklarında sorun var. Gelin, diyoruz ki buralara Dal-Çık yapalım ama duyan yok. Süleymanpaşa Şeker Kampından; Çorlu Kavşağı, Sultanköy, Yeniçiftlik, Marmaraereğlisi ve Gümüşyaka’ya kadar olan bütün trafik ışıklarında sorun büyük. Gelin, bu sorunu çözün diyorum.
                Başta Süleymanpaşa’da olmak üzere Muratlı’da ve bütün kavşaklarda karayollarının uhdesinde olan yerlerde her yer ot içerisinde. Gelin bu yerleri temizleyin, bu yerler size yakışmıyor; yapamıyorsanız bırakın yereldeki yönetimler temizlesin!
Yayınlanma Tarihi : 4/7/2024 20:22
Okunma Sayısı : 1110

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar