Türkiye 1.'si oldu

Türkiye 1.
                Çanakkale Savaşları’nın 105. yıldönümü anma törenleri kapsamında düzenlenen yarışmada, Muratlı Mithatpaşa Ortaokulu’ndan Büşra Karaoğlan birinci oldu.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Çanakkale Savaşları’nın 105. yıldönümü anma törenleri çerçevesinde Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü’ne bağlı ortaokullar arasında düzenlenen kompozisyon yarışmasında kompozisyon dalında birinci olan Muratlı Mithatpaşa Ortaokulu öğrencisi Büşra Karaoğlan, 3 bin 500 TL para ödülü almaya hak kazandı.
                Çanakkale Savaşları’nın 105. yıldönümü anma törenleri ana başlığından hareketle öğrencilerin; Çanakkale Savaşı’nın dünü, bugünü ve yarınına ilişkin duygu ve düşüncelerini sosyal, kültürel ve tarihi önemini,  ulusal ve uluslararası barış, dostluk, kardeşlik duygu ve düşünceleri ile geçmiş kültürel değerlerle yeni kültürel değerler arasında kurduğu bağı,  gözlemlerini vb. yansıtan resim, şiir ve kompozisyon yazma yarışmasında dereceye giren Büşra Karaoğlan’ın ‘Çanakkale’yim ben’ adlı kompozisyonu oldu.
                Hizmet Medya Ailesi olarak Büşra Karaoğlan’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz…
Yayınlanma Tarihi : 25/9/2020 14:22
Okunma Sayısı : 4413

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar