TÜGVA Okçuluk Kulübü başladı

TÜGVA Okçuluk Kulübü başladı
                Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Muratlı İlçe Temsilciliği okçuluk kulübü faaliyetlerine başladı.                TÜGVA Muratlı İlçe Temsilciliği geleneksel okçuluk kulübü faaliyetlerine Muratlı Atatürk Stadyumu yanında başladı. Okçuluk eğitmeni İsmail Aslan gözetiminde okçuluk eğitimi atışları yapıldı. Yapılan denemelerde gençlerin başarılı olduğu gözlemlendi.
tasarım59 reklam paketi
                Gençlere geleneksel okçuluğu ve menzil olarak rekorun Türklerde olduğunu anımsatan TÜGVA Muratlı İlçe Temsilcisi Mustafa Reşit Paşa Genç, “Lise düzeyinde öğrencilere haftalık olarak eğitim vereceğiz. Bunun dışında gençlerin bizlerden talep, istek ve fikirlerini değerlendirip, gençlerle faydalı işler yapma gayreti içerisinde olacağız. Bunun yanında, ortaokullarda çizimlerle 40 hadis yarışması ve liselere genç Türkiye kongresi yapacağız. Bu yarışmalarda da dereceye girenlere büyük ödüller verilecek. Başvurular için ortaokullarda medeniyetler ve değerler kulübü, liselerde medeniyet ve değerler kulübü başındaki hocalardan yardım alabilirler” sözcüklerini kullandı.
                Diğer taraftan, ‘Yay Hayattır, Ok Niyettir, Hedef Amaçtır’ sloganı ile yola çıkan genç okçu adaylarının eğitimleri sürüyor.Yayınlanma Tarihi : 3/11/2019 18:35
Okunma Sayısı : 1376

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar