Traktör lastiği bile çıktı

Traktör lastiği bile çıktı
                5 Haziran Dünya Çevre Günü münasebetiyle düzenlenen etkinlikler çerçevesinde Tekirdağ’da denizden çıkanlar görenleri hayrete düşürdü. Denizden çıkanlar arasında traktör lastiği dahi var.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Tekirdağ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü ile Süleymanpaşa Belediyesi tarafından Dünya Çevre Günü etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen etkinlikte; deniz polisi, sahil güvenlik dalgıçlarının da katılımı ile Marmara Denizi’nin dibinde detaylı temizlik çalışması yapıldı. Denizin dibinden hayalet ağlar, traktör lastiği, demir parçaları, bıçak ve telefon vb onlarca atık çıktı. Denizden çıkan atıklar kıyıda sergilenirken, çöpleri ve atıkları gören vatandaşlar şaşkına döndü.
                Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ise yaptığı açıklamada, doğanın çöp üretmediğine dikkati çekerek; “Çöp dediğimiz ve bugün şikâyet ettiğimiz her şey, insan yapısı. Birazdan denizden çıkanları hepimiz göreceğiz. Bunların hiçbirisini deniz üretmedi. Hepsini insanlar üretti ve denize attı veya düşürdü. Denizlerimizi temizlemeye gayret ediyoruz. Bu senenin sloganının temiz deniz ve temiz dünya olması çok anlamlı” sözcüklerini kullandı.
Yayınlanma Tarihi : 6/6/2023 13:16
Okunma Sayısı : 1925

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar