Trafik polisinden insanlık dersi

Trafik polisinden insanlık dersi
            Muratlı’da yaya geçidinde bekleyen köpeklere araba çarpmaması için trafiği durduran Trafik Polisi Tahsin Öztürk, köpeklerin kazasız belasız karşıya geçmelerine yardım ederek; herkese örnek oldu. O an objektiflerimize böyle yansıdı.            Trafiği kesti, köpekleri geçirdi
            Yaya geçidine inmesine rağmen yoğun trafikten ötürü karşıdan karşıya geçmekte tereddüt eden sokak köpeklerine yol vermek için trafik akışını durduran Polis memuru Tahsin Öztürk, köpeklere eşlik ederek karşıdan karşıya geçirdi.
tasarım59 reklam paketi
            Kendisi için tuhaf ve güzel bir gün olduğunu belirten Öztürk, “Köpekler gözümün içine bakıyorlardı. Adeta bir insan gibi resmen yol istiyorlardı. Zaten onları görür görmez hemen harekete geçerek trafiği kestim. Bir hayvanın insanın gözünün içine bakıp da yol istemesi çok tuhafıma gitti. Gözlerinde onu sezebildim” diye konuştu.
            Tüm canlıları sevelim
            ‘Tüm canlıları sevelim’ diyen hayvan sever Polis Tahsin Öztürk, “Şoför arkadaşlara tavsiyem; çevreyi, tüm canlıları sevsinler. İyi diyaloglar kursunlar. Bu vesileyle yaya geçidinin önemi ve bir köpeğin bu yaya geçidini kullanması çok güzel bir şey” ifadelerini kaydetti.

Yayınlanma Tarihi : 6/2/2019 19:29
Okunma Sayısı : 1543

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar