Temizlik şart

Temizlik şart
                Tekirdağ Büyükşehir ve Muratlı Belediyesi tarafından ilçenin muhtelif noktalarına ayaklı çöp kutuları monte ediliyor.                Muratlı Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince kentin ana arterlerindeki kaldırımlara sallama çöp kovası monte edilmeye başlandı.
tasarım59 reklam paketi
                Daha temiz bir Muratlı için gece gündüz çalıştıklarını, tüm mahalleleri sokak sokak dolaşarak çöplerin toplanmasının yanı sıra; yeni çöp konteyner ve sallama kovalar ile çöp sorununu ortadan kaldırmayı hedeflediklerini belirten Belediye Başkanı Nebi Tepe, eskiyen kutuların değiştirilirken, diğer yandan yeni tespit edilen bölgelere de çöp kutularının monte edildiğini aktardı.
                Hizmet Medya’ya konuşan Başkan Tepe, “Belli aralıklarla yerleştirilen modern çöp kutuları şehrin estetik yapısına güzel bir görünüm kazandırırken, caddelerin temizliğine ise ayrı bir önem katıyor. Kaldırımlara sabitlenen kutuların içinde biriken çöpler, gün içinde sık sık boşaltılarak; toplama merkezine taşınıyor. İlçe merkezinde yürütülen bu yöndeki çalışmalar, diğer kırsal mahallelerde de devam edecek. Vatandaşlarımızın da temizlik konusunda kendisine düşen görevi yapması şart. Evlerimizdeki temizlik kültürünü tüm çevremize yayarak, çevre temizliğine karşı duyarlılığı artırmak lazım” sözcüklerini kullandı.
Yayınlanma Tarihi : 8/3/2019 19:24
Okunma Sayısı : 538

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar