Tekirdağ-Ankara seferleri başlıyor

Tekirdağ-Ankara seferleri başlıyor
                Yaklaşık 4 aydır sefer düzenlenmeyen Tekirdağ Çorlu - Ankara uçak seferlerinin Pegasus hava yolları tarafından tekrar başlayacağı belirtildi.                25 Ekim işaret edildi
                Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı’ndan Ankara’ya direkt uçuşlar, Pegasus havayolları tarafından 25 Ekim Pazartesi günü tekrar başlıyor.
tasarım59 reklam paketi
                Haftada 3 sefer

                Pegasus hava yolları tarafından satışa çıkarılan Tekirdağ - Çorlu Ankara seferlerinin bilet fiyatlarının 200 TL ortalamasında olduğu gözlemlenirken, haftada 3 gün sefer yapılması öngörülüyor.
                Çorlu-Ankara uçuşları Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günlerinde gerçekleştirilecek.
                Ankara’dan Tekirdağ’a sabah 06.35 seferi
                İlk uçuşun 25 Ekim 2021 tarihinde olacağı, Pazartesi, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştirilecek şekilde planlandığı, seferler kapsamında Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan havalanacak olan uçağın saat sabah 06.35’de hareket edeceği ve 07.45’de Çorlu Atatürk Havalimanı’na iniş yapacağı öğrenildi.
                Tekirdağ’dan Ankara’ya sabah 08.15 seferi
                Tekirdağ Çorlu Atatürk Havalimanı’ndan havalanacak olan uçak saat sabah 08.15’de hareket edecek ve 09.15’de Ankara Esenboğa Havalimanı’na iniş yapacak.
                13 Haziran’da durdurulmuştu
                Tekirdağ-Çorlu Atatürk Havalimanı’ndan Ankara’ya yapılan uçak seferleri 13 Haziran’da durdurulmuştu. Yaklaşık 4 aydır Tekirdağ-Ankara seferi düzenlenmemesi, Tekirdağ’da yaşayan vatandaşlar tarafından tepki görmüştü.
                Tekirdağ İl Kültür Müdürlüğü duyurdu
                Tekirdağ İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda;  “Tekirdağ-Çorlu Atatürk Havalimanı’mızdan Ankara’ya direkt uçuşlar tekrar başlıyor. 25 Ekim’de uçuşları tekrar başlayacak olan Pegasus Hava Yolları ve emeği geçen herkese çok teşekkürler” diye yazdı.
Yayınlanma Tarihi : 15/10/2021 12:57
Okunma Sayısı : 1672

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar