Taksilere koronavirüs dezenfektesi

Taksilere koronavirüs dezenfektesi
                Koronavirüs salgınının Türkiye’de de görülmesinin ardından Muratlı’daki taksilerde ve taksi duraklarında dezenfekte çalışması başlatıldı.                Muratlı Hizmet - Muratlı’daki taksiler ve taksi durakları, koronavirüse karşı tedbir amaçlı dezenfekte ediliyor. Gar Taksi Durağı’ndan başlayan özel kıyafetli belediye ekipleri, taksilerin koltuklarını, direksiyonlarını, bagajlarını, kapı içlerini ve tavanlarını özel solüsyonla dezenfekte etti. Taksi duraklarının içerisinde ve bahçesinde de dezenfeksiyon işlemleri uygulandı.
tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Gar Taksi’de şoför esnaflarından Ahmet Tunç, duraktaki tüm taksilerin dezenfekte edildiğini belirterek; duyarlılığı için Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe’ye teşekkür etti. Dezenfekte işlemlerinin sürekli devam edeceğine vurgu yapan Taksici Ahmet Tunç, “Yolcunun ve şoför arkadaşlarımızın fazla temas ettiği yerleri özellikle dezenfekte ediyoruz. Sağlık Bakanlığı’nın tavsiyeleri doğrultusunda periyodik olarak dezenfekte yaptıracağız” dedi.
                Muratlı halkını korumak ve direksiyon başındaki taksici esnafını bu virüse karşı koruyabilmek adına çalışmalarının devam ettiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Nebi Tepe ise, ilacın etki süresi geçmeden ilerleyen günlerde de dezenfekte işlemlerinin süreceğini söyledi.

Yayınlanma Tarihi : 19/3/2020 13:56
Okunma Sayısı : 925

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar