Surda bir gedik açtık

Surda bir gedik açtık
                MHP Genel Başkan Yardımcısı Akademisyen Kamil Aydın, partisinin Muratlı ilçe teşkilatını ziyaret ederek; gündeme ilişkin bazı açıklamalarda bulundu. Yerel seçimlerde az oy farkıyla kaybedilen Muratlı Belediyesi için “Surda bir gedik açtık, inşallah bir sonraki sefere gazamızı kutlayacağız” dedi.                Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Türk Dünyası Araştırmaları Topluluğu tarafından düzenlenen 'Uluslararası ve Bölgesel Gerçekler Işığında Türkiye'nin Durumu ve İzlenen Politikalar' konulu konferansta konuşmacı olan MHP’li Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın, ardından partisinin Muratlı ilçe teşkilatını ziyaret etti.
tasarım59 reklam paketi
                Çin’de Doğu Türkistanlı soydaşlarımıza yapılan zulme ilişkin önemli bilgiler veren Kamil Aydın, ellerinden gelen tüm gayretle Doğu Türkistan’daki Türklere sahip çıktıklarını aktardı. MHP’li Aydın konuşmasında; “Bizim bu kadar hedefe alınmamızın, tehdit ve taarruzlara muhatap olmamızın nedeni içeride ve dışarıda büyümemiz, artık talimat almaktan talimat veren duruma gelmemizdir. Onun için Cumhur İttifakı mantığı vatanın birliği ve beraberliğidir. Kenetlendik, bir hedefe odaklandık. Nedir o hedefimiz; 2023 lider ülke Türkiye vizyonu” dedi.
                MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin sağlık durumuna ilişkin de bilgiler veren Kamil Aydın, Bahçeli’nin sağlığının gayet iyi olduğunu ifade etti.
                Belediye seçiminde Muratlı’yı az farkla kaybettiklerinin altını çizen MHP’li Aydın, “Surda bir gedik açtık. Bir sonraki seçimde siz belediyeyi alın, ben o zaman yine geleceğim. İnşallah bir sonraki gazamızı kutlayacağız” sözcüklerini kullandı.Yayınlanma Tarihi : 25/12/2019 00:14
Okunma Sayısı : 3787

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar