Sulusaraylıların yeni Başkanı Senekçi temaslarda

Sulusaraylıların yeni Başkanı Senekçi temaslarda
                Muratlı Saray İnşaat sahibi Müteahhit Ahmet Senekçi, Tokat Sulusaray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı seçildi. Senekçi’nin ilk ziyaretçileri Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu oldu.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Ergene Tokat Sulusaray İlçesi Sosyal, Eğitim, Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı seçilen Ahmet Senekçi, kendisine gösterilen teveccühe karşı hemşerilerine teşekkür etti. Göreve gelir gelmez çalışmalara başlayan Başkan Ahmet Senekçi, kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelen Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ağırladı.
                Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Senekçi’ye üzerinde Ergene Atatürk Evi’nin görselinin bulunduğu saati hediye etti.
                Temaslarını sürdüren Başkan Senekçi, 24 Eylül’de derneklerinin piknik şöleni olduğunu belirterek; “Konuk sanatçılarımız ile yöresel ve halaylar eşliğinde güzel bir gün olması dileğiyle, Ulaş Çamlık mevkiindeki 7. piknik şölenimize herkes davetlidir” dedi.


Yayınlanma Tarihi : 7/9/2023 19:09
Okunma Sayısı : 2082

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar