Suç ve suçlularla mücadele artık daha kolay

Suç ve suçlularla mücadele artık daha kolay
            Muratlı’da suç ve suçlularla mücadeleyi kolaylaştırmak amacıyla kurulan Plaka Takip Sistemleri yeniden elden geçirilecek.            PTS ne işe yarar?
            Muratlı’nın birçok noktadan giriş ve çıkışlarına kurulan Plaka Tanıma Sistemi (PTS)’ler ile sistemin kapsama alanına giren ve listede yakalaması olan araç plakalarının anında tespit edilip, güvenlik güçlerince gerekli müdahalenin yapıldığı biliniyor.
tasarım59 reklam paketi
            Sistem sayesinde ilçeye hangi aracın, hangi yönden, hangi gün ve tarihte giriş-çıkış yaptığının da gerektiğinde sorgulanabilmek üzere kayıt altına alındığı öğrenildi.
            1 yıl sonra onarılacak
            Geçtiğimiz yıl meydana gelen kaza neticesinde devrilen ve kullanılamaz hale gelen Süleymanpaşa yönünden Muratlı’ya giriş istikametindeki Plaka Tanıma Sistemi (PTS) onarılacak.
            İlçeye giriş çıkış yapan araçların tespiti için büyük önem taşıyan sistemin en önemli noktalarından biri olan hastane bayırındaki PTS, onarılmadığı için emniyet ekipleri tarafından bir yıldır kullanılamıyordu. Yıkılan ve bir yıldır onarılmayan Plaka Tanıma Sistemi’nin önümüzdeki günlerde onarılarak yeniden aktif hale getirileceği öğrenildi.
            Öte yandan, PTS’nin önemli olduğunu dile getiren güvenlik güçleri, ilçenin daha güvenli olması ve gelen yerli ve yabancı vatandaşların huzurunun sağlanması açısından büyük önem taşıdığını aktardı.
Yayınlanma Tarihi : 9/2/2019 13:48
Okunma Sayısı : 1974

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar