Sporcularımız Kıbrıs'tan kupa ve madalyalarla döndü

Sporcularımız Kıbrıs
                Muratlı Elit Jimnastik Kulübü sporcuları, Kıbrıs’ta katıldıkları yarışmadan kupa ve madalyalarla dönmeyi başardı.tasarım59 reklam paketi
                Hizmet Spor - 271 sporcunun katıldığı yarışmalar kıyasıya rekabet yaşandı. Muratlı Elit Jimnastik Minik A Kız Takımı (İdil Özkan, Cansu Erdin, Elif Bozkurt, Cansu Kadıoğlu ve Ekin Kesim) 5. olurken, Minik A bireysel sıralamada Sporcu Cansu Erdin ise 9., Minik A bireysel sıralamada Sporcu Emir Gebeşli ise 4. olarak madalya kazandı.
                Muratlı Belediyesi’ne ve Muratlı Belediye Başkanı Varol Türel’e sporcuların yanında yer aldığı ve sponsor olduğu için teşekkür eden velilerden Uğur Özkan; “7 sporcumuzun uçak biletleri ve otel ücretleri belediyemiz tarafından karşılanmıştır. Sporcularımızın ödüllerini Kıbrıs’ta Belediye Başkanımızdan almaları bizi ayrıca onurlandırmış ve gururlandırmıştır” diye konuştu.
                Muratlı Elit Jimnastik Antrenörü Nermin Gül ise; “Emin adımlarla hedeflerimize doğru ilerliyoruz. Başaracağız dedik ve başardık. Çok daha güzel başarılarımız yakındır. Sporcularımızı tebrik ederiz. Jimnastik branşında sağlam spor alt yapısıyla kendine güvenen, sağlıklı çocuklar yetiştirmeye devam ediyoruz. Tüm branşların temelidir Jimnastik” ifadelerini kullandı.
                Biz de Hizmet Spor Servisi olarak sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz…
Yayınlanma Tarihi : 6/5/2024 12:22
Okunma Sayısı : 1499

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar