Spor camiası rahmetle andı

Spor camiası rahmetle andı
            Muratlı’nın unutulmaz antrenörü Üzeyir Özdemir, 6. ölüm yıldönümünde rahmet ve özlemle yâd edildi.tasarım59 reklam paketi
            Şarköy Yıldız Gençlikspor ile Muratlı 1935 Spor Kulübü futbol takımları dostluk ve hazırlık maçı yaptılar. Maçtan önce her iki takım yönetici, teknik heyet ve futbolcuları Üzeyir Özdemir için ‘Gönlümüzdesin’ pankartı açarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.
            Maçın başlama vuruşunu Edirne Medya TV Şarköy muhabiri Derya Düşünce yaptı. Şarköy Stadyumu'nda oynanan maç dostça başlayıp, dostça bitti. Muratlı 1935 Spor Kulübü Başkanı Eyüp Özdemir, “Bizleri burada en iyi şekilde ağırlayan Şarköy Yıldız Gençlikspor Kulübü Başkanı Naci Yıldız ve Yönetim Kurulu’na sonsuz teşekkür ediyoruz. Bizler de onları en yakın zamanda Muratlı’da ağırlamak isteriz” diye konuştu.            Maçtan sonra görüşlerini bildiren Muratlı 1935 Teknik Direktörü Recep Ümit Nişancı ise; “Bir taşla iki değil, üç kuş vurduk. Hem bizleri de yetiştiren rahmetli hocamız Üzeyir Özdemir’i andık, hem de dostluklarımızı pekiştirdik. Takımımızın da son durumunu gördük. Yararlı bir gün oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.


 
Yayınlanma Tarihi : 5/2/2019 19:46
Okunma Sayısı : 1084

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar