Son duruşması görüldü

Son duruşması görüldü
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Muratlı İlçe Kadın Kolları Başkanı Çiler Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin hakaret gerekçesi ile Muratlı Belediye Başkan Yardımcısı Ufuk Gençtürk’ün eşi İzlem Gençtürk hakkında açtığı davanın son duruşması görüldü.

tasarım59 reklam paketi
                31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri günü sosyal medya hesabından “AKP’ye oy veren hiçbir bayana saygı duymuyorum, duymayacağım da. 2 bacağının arasından doğuracağın çocuk sayısına kadar karışan bir zihniyete destek veren bu bayanların, hiçbir nedeni yoktur bir insan olarak. Sana bu denli müdahale eden bir adama destek verecek kadar dişiliğini kaybetmişsen zaten artık yalnızca oksijen tüketiyorsun demektir. Kararttığınız geçmişimiz, günümüz ve karartmayı planladığınız geleceğimizin vebali sizin üzerinizde. Bir vatandaş olarak varsa şayet bir hakkım, tümünü haram ediyorum.” ifadelerini kullanan Belediye Başkan Yardımcısı Ufuk Gençtürk’ün eşi İzlem Gençtürk’ün yargılanması devam etti.
                Sanık İzlem Gençtürk’ün Muratlı Asliye Ceza Mahkemesi’nde ‘Hakaret’ ve ‘Seçim Yasakları Süresince Propaganda Yapma’ iddiasıyla yargılandığı son duruşma, koronavirüs tedbirleri kapsamında 23 Haziran 2020’ye ertelendi.
                Hangi siyasi görüşten veya hangi kesimden olursa olsun kadına yönelik hakaretin her türlüsüne karşı olduklarını bir kez daha vurgulayan AK Partili Kadınlar adına Başkan Çiler Korkmaz, davanın takipçisi olduklarını ifade etti.
Yayınlanma Tarihi : 18/3/2020 18:08
Okunma Sayısı : 2989

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar