Sokaklar artık daha temiz

Sokaklar artık daha temiz
                Muratlı’da yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında ana arterler ile vatandaşların yoğun olarak kullandığı sokak ve kaldırımlar, Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ ekipleri tarafından yıkanıp dezenfekte edildi. Gece yarısı başlayan çalışmalar bugün de devam etti.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Vatandaşlara ‘Evlerinizde kalın’ çağrısında bulunan Büyükşehir ve TESKİ ekipleri, sabahın ilk saatlerine kadar görev yaptı. Sokaklar, caddeler, yollar, kaldırımlar ile risk taşıyan tüm alanlar ilaçlandı.
                İnsan sağlığını tehdit eden koronavirüsün yayılmasına karşı alınan önlemler kapsamında dezenfekte çalışmalarını hızlandıran ekipler, yolları ve kaldırımları dezenfektanlı su ile yıkadı. Tazyikli su ile tüm riskli alanlar elden geçirildi.
                Sabah ise Muratlı’nın kırsal mahallelerinde çalışma yapıldı. Aşağısevindikli, Yukarısevindikli ve Yeşilsırt Mahallesi dezenfekte edildi. Diğer mahallelerde çalışmaların süreceği öğrenildi.
                Öte yandan, akıllı sayacı olup 65 yaş üstü olduğu için sokağa çıkma yasağı bulunan vatandaşların 08504505706 nolu telefonu aramaları halinde su dolum işlemlerinin TESKİ personelince kapıda yapılacağı belirtildi.

Yayınlanma Tarihi : 25/3/2020 12:53
Okunma Sayısı : 1042

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar