Soğuk günlerde içinizi ısıtacak haber!

Soğuk günlerde içinizi ısıtacak haber!
                Muratlı’da hayırsever erkek kuaförü Abdullah Aras, eğitime katkı olsun diye fakir öğrencileri ücretsiz tıraş ediyor.                Eğitime destek kapsamında böyle bir karar aldığını dile getiren Salon Aras sahibi Abdullah Aras, Muratlı Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bilgisi dâhilinde kart bastırıp maddi durumu iyi olmayan öğrencilere verdi. İmkânları ölçüsünde maddi durumu iyi olmayan 30 öğrenciyi eğitim hayatları boyunca ücretsiz tıraş edeceğini söyledi.
tasarım59 reklam paketi
                Ücretsiz tıraş edeceği öğrencilerin okul müdürlüklerince tespit edildiğinin altını çizen Kuaför Abdullah Aras, “Bunu yapmak önceden beri aklımdaydı. Ben de okurken maddi imkansızlıklar yaşadım ve yeri geldi tıraş olacak para bulamadığım dönemler oldu. Bu yüzden böyle bir kampanya yapmaya karar verdim. Allah nasip ederse bir ömür boyu bu uygulamayı sürdürmek istiyorum” sözcüklerini kullandı.
                Okullara giderek okul müdürü ve öğretmenlerle görüştüğünde teklifini çok olumlu karşıladıklarını anlatan Aras, “Okul idarecileri ilk defa böyle bir teklifle karşılaştıklarını söylediler ve çok memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. İlçedeki her okuldan 3 öğrenci istedim. Eğitimleri boyunca yanlarında olacağım. Halkımıza en iyi hizmeti sunmak için Salon Aras olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye konuştu.
                Salon Aras işletmesi sahibi Abdullah Aras’ı duyarlı davranışından ötürü kutluyor, diğer kuaförlere de örnek olmasını temenni ediyoruz…

Yayınlanma Tarihi : 6/1/2020 17:45
Okunma Sayısı : 4982

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar