Servis midibüsü ile TIR çarpıştı

Servis midibüsü ile TIR çarpıştı
                Muratlı’da gerçekleşen trafik kazasında facianın eşiğinden dönüldü.                İddiaya göre olay, Mustafa Kemal Caddesi üzerinde Darcan Petrol önünde meydana geldi. Bayram B. sevk ve idaresindeki 22 BC 353 plakalı TIR, sürücüsünün aniden direksiyonu sola çevirmesi üzerine Hasan D. yönetimindeki 59 S 0356 plakalı servis midibüsüne çarptı.
tasarım59 reklam paketi
                Mesaiden çıkan fabrika işçilerini taşıdığı öğrenilen servis midibüsünde yolculuk yapan 3 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. TIR sürücüsü Bayram B. de kazada hafif yaralandı.
                Yaralılardan Erbil Kaplan ve TIR sürücüsü Bayram B. Muratlı Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, servis midibüsünde yolculuk yapan iki işçi ise Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.
                Kazada iki araç da kullanılamaz hale geldi. Kaza bölgesinde Asayiş ve Trafik Şube ekiplerinin yanı sıra, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı itfaiye ekipleri de gelerek hazır bulundu.
                Yolun bir şeridini kapayan TIR’ın kaldırılması için çalışma başlatılırken, cam kırıkları ve çarpışmanın tesiriyle araçlardan kopan parçalarla dolan yol ise trafik güvenliği açısından temizletildi.
                Olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Yayınlanma Tarihi : 10/3/2019 01:42
Okunma Sayısı : 4786

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar