Şenliklerin takvimi netleşti

Şenliklerin takvimi netleşti
                Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve herkesin iple çektiği 41. Muratlı Hıdrellez Şenlikleri, bu sene 21-22-23 Haziran 2019 tarihlerinde düzenlenecek.

                Bu yıl şenliklere Kaymakamlık, Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü katılmazken, sahne alacak sanatçılar ve program netleşti.
tasarım59 reklam paketi
                21 Haziran 2019 Cuma günü saat 16.00’da belediye önünden Hürriyet Meydanı’na kadar şenlik yürüyüşü yapılacak. Hürriyet Meydanı’nda ise Belediye Başkanlığı tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunulacak. Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunmasının akabinde protokol konuşmaları yapılacak. Edirne Bando Takımı gösterisi gerçekleştirilecek.
                Aynı günün akşamı saat 21.00’de İnanlı Çeşmesi Amfi Tiyatro’daki etkinlikler başlayacak. Protokol konuşmalarından sonra Trakya Rumeli ve Balkan Göçmenleri Derneği Korosu birbirinden güzel Balkan ezgilerini seslendirecek. Çarkıfelek ve Eyvah Düşüyorum programlarının aranan ismi Necmettin Uca ise, stand-up show yapacak. Grup Modülasyon Konseri ile gece sona erecek.                22 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 19.00’da Ahmet Tezcan Futbol Turnuvası finali oynanacak. Şampiyon ve dereceye giren takımlara ödülleri takdim edilecek.
                Aynı günün akşamı saat 21.00’de İnanlı Çeşmesi Amfi Tiyatro’da Türk Pop Müziği’nin başarılı ismi Buray sahne alacak.


                23 Haziran 2019 Pazar günü ise gündüz İnanlı Çeşmesi mesire alanında piknik etkinliği gerçekleştirilecek.
                Öte yandan, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ise tüm vatandaşları şenliklere davet etti.

Yayınlanma Tarihi : 11/6/2019 00:21
Okunma Sayısı : 4861

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar