Şampiyon Muratlı Ülkü Ocakları

Şampiyon Muratlı Ülkü Ocakları
                Tekirdağ Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel halı saha futbol turnuvasının final maçına çıkan Muratlı Ülkü Ocakları, rakibi Çerkezköy Ülkü Ocakları’nı farklı yenerek bu maçtan da galip ayrılan taraf oldu ve şampiyonluk kupasını kaldırdı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Tekirdağ Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel Fırat Yılmaz Çakıroğlu Halı Saha Turnuvası’nın final maçında Çerkezköy Ülkü Ocakları ile karşılaşan temsilcimiz Muratlı Ülkü Ocakları, maç boyunca baskılı oynadı.
                13 Kasım Stadyumu’ndaki karşılaşmanın ilk golünü kalesinde görmesine rağmen maçı bırakmayıp rakip kaleyi adeta abluka altına alan Muratlı Ülkü Ocakları, önce Hüseyin Arabacı ile skoru dengeledi 1-1.
                Ardından ikinci yarıda Kadim Yıldırım, Yasin Erbil ve İbrahim Kaykısız ile öne geçerek farkı 3’e çıkaran temsilcimiz Muratlı Ülkü Ocakları, maçı 4-1 önde tamamlayarak şampiyonluk kupasını da kaldırdı.
                Hizmet Spor Servisi’ne konuşan Muratlı Ülkü Ocakları Başkanı Burak Köprülü ise, maç boyunca üstün oynadıklarını kaydederek; bu kupayı hak ettiklerini söyledi. Başkan Köprülü, maç sonunda ülküdaşlarını tek tek tebrik etti.
                Öte yandan, MHP Muratlı İlçe Başkanı Hüseyin Tufan da maçı tribünden izleyerek, maç sonundaki kupa törenine katıldı.
Yayınlanma Tarihi : 10/9/2023 02:35
Okunma Sayısı : 1748

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar