Sadece 3 madde

Sadece 3 madde
                Muratlı Belediye Meclisi’nin Temmuz ayı olağan toplantısı Belediye Başkanı Nebi Tepe başkanlığında gerçekleştirildi.                Ana gündemin ilk maddesi olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin 11 ilçeye 11 yurt ve kreş projesi kapsamında uygun görülen yerin bedelsiz devri hakkındaki husus görüşüldü. Muratlı Belediyesi’ne gönderilen yazıda; ihtiyaç önceliğine göre yurt mu yoksa kreş mi yapılması hakkındaki görüş oylanarak; oy çokluğu ile yurt yapılması şeklinde kabul edildi. Geçen ayki mecliste  görüşülüp kabul edilen yurt yeri, Büyükşehir Belediyesi tarafından küçük görüldüğünden dolayı daha büyük olan Kurtpınar Mahallesi 127 Ada, 3 Parsel’de bulunan taşınmaz ile değiştirilmesi ve bu taşınmazın Büyükşehir Belediyesi’ne bedelsiz devri oy çokluğu ile kabul edildi. AK Parti ve MHP grupları ise ret verdi. Ret gerekçesi olarak; yurt değil, kreşin daha öncelikli olması gerektiği gösterildi.
tasarım59 reklam paketi
                İkinci ana gündem maddesi olarak 4109 sayılı Asker Ailelerinden Muhtaç Olanlara Yardım hakkında kanun uygulama yönergesinin güncellenmesi maddesi görüşüldü. Bu husus oybirliği ile İç İşleri Komisyonu’na havale edildi.
                Ana gündemin son maddesi olarak komisyona havale edilen dosyaların görüşülmesi vardı. Bu madde bir sonraki oturuma bırakıldı.
                İkinci oturum, 5 Temmuz 2019 Cuma günü saat 11.00’de yapılacak.
Yayınlanma Tarihi : 2/7/2019 16:55
Okunma Sayısı : 1464

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar