Saadetliler temaslarda

Saadetliler temaslarda
                Muratlı Hz. İmam Ali Camii Kur'an Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin programına katılan Saadet Partisi (SP) Muratlı Belediye Başkan Adayı Tarık Eğcin ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, kendilerine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.tasarım59 reklam paketi
                Seçim çalışmaları çerçevesinde Caferiler’in programına katılım sağlayan Saadet Partili heyet adına Tarık Eğcin, “Seçim çalışmalarımıza Caferi Cemaati’nin programına katılım sağlayarak devam ettiğimizi ifade etmek istiyorum. Burada bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz şükranlarımı sunmak istiyorum. Ve aynı zamanda kısa bir zaman önce yaşanan tren kazasında yakınları vefat eden ailelerimizin bazıları ile burada karşılaştık. Onların kızlarını kaybetmelerinden dolayı duyduğumuz üzüntüyü kendilerine bir defa daha iletmek istiyorum. Tren kazasında kaybettiğimiz tüm kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yakın, akraba ve dostlarına sabırlar diliyorum” şeklinde konuştu.
                ‘Dürüst Başkan, Dürüst Yönetim’ vurgusu yapan SP’li Tarık Eğcin, “Çile çekeni varsa, yol yürüyeni varsa. Hamdolsun ikisi de var. Aynı havayı teneffüs eden, aynı vatan toprağına basan, aynı gök kubbenin altında duran, Muratlımızda doğan, doyan, yaşayan herkese selam olsun. Gelin beraber yürüyelim. Evimiz Muratlı” diyerek cümlelerini tamamladı.
Yayınlanma Tarihi : 9/3/2019 17:52
Okunma Sayısı : 751

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar