PTT saha çalışmasında

PTT saha çalışmasında
                PTT Tekirdağ heyeti, Muratlı ilçesinde bir takım temaslarda bulundu.                PTT Tekirdağ Başmüdür Yardımcısı Halil Alp, Pazarlama Müdürü Özen Akbaş ve Pazarlama Satış Temsilcisi Kemal Aktaş, PTT Muratlı Merkez Müdürü Zeynep Onaran Şanlı ile birlikte Hizmet Medya’yı ziyaret etti.
                PTT’nin faaliyetleri hakkında bilgiler veren PTT Heyeti adına Başmüdür Yardımcısı Halil Alp, “Gelişen, değişen Türkiye’nin yenilenen PTT’sinde müşteri memnuniyetini ön plana alarak müşteri beklentilerini de karşılayarak rekabete dayalı posta, banka, kargo, lojistik ve e-ticaret alanlarında yeni hizmetler sunmaya devam etmektedir. Her yıl değişim, dönüşüm içerisinde olan PTT müşterilerine dini bayramlar, yılbaşı ile anneler, babalar, sevgililer, öğretmenler günü ve PTT’nin kuruluş yıldönümü olan 23 Ekim gününden önceki 5 iş günü içerisinde postaya verilen yurtiçi Aps kurye ve posta kargolarında indirim uygulanır. PTT kargoda yaz kampanyası 2019 başında başlamış olup, bireysel kargo müşterilerine yurtiçi gönderimlerde % 25 indirim uygulanmaktadır. Yurtdışı kargolarda ise PTT’nin yurtdışı gönderim hizmeti olan TURPEX ile en geç 2-4 iş gününde teslimler sağlanmaktadır” ifadelerini kullandı.
tasarım59 reklam paketi
                PTT Pazarlama Satış Temsilcisi Kemal Aktaş ise, “Şirketimizin sosyal sorumluluk projesi kitap kampanyası içeriğinde tek kitap olan kargo gönderimlerde 3 TL’den başlayan fiyatlarla ülkenin her noktasına hizmet sağlanmaktadır” dedi.
                PTT Muratlı Merkez Müdürü Zeynep Onaran Şanlı ise, yakın zaman önce sosyal sorumluluk projesi kitap kampanyası kapsamında anaokulu öğrencileriyle yaptıkları çalışmayı anımsatarak; kampanyanın devam ettiğini vurguladı.
                PTT ile TEGV protokolünü anlatan Pazarlama Satış Temsilcisi Kemal Aktaş, PTT’nin eğitime desteğini aktararak; “Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı(TEGV)’nın kampanyası kapsamında evinizde, okulunuzda, işyerinizde kullanmadığınız her türlü masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, tabletler, monitör ve yazıcılar, bilgisayar parçaları, ses, görüntü ve müzik sistemleri, dvd okuyucu ve uydu alıcılar, masa telefonu ve cep telefonları, her türlü elektrikli ev aletleri (buzdolabı hariç), her türlü kablo ve adaptörler ve bahsi geçmeyen tüm elektrik ile çalışan ürünler, elektronik atıkları TEGV’e bağışlamak isterseniz; bu cihazların tümü anlaşmalı olduğumuz Geri Dönüşüm Firması’na gönderilecek ve belirli bir fiyat üzerinden bu ürünlerin hurda değeri TEGV’e bağışlanacaktır. Bireysel ve kurumsal elektronik atıkları PTT Kargo Firması üzerinden “902887372” müşteri numarası ile (ödeme yapmaksızın) peyderpey geri dönüşüm tesisine gönderebilirsiniz” dedi.
                178 yıldan bu yana vatandaşlara hizmet götüren bir kurum olmaktan ötürü mutlu olduklarını kaydeden PTT Başmüdür Yardımcısı Halil Alp, ziyaret sonunda misafirperverliği ve ayırdığı zaman için Hizmet Medya ekibi adına Kamil Baştuhan’a teşekkür etti ve başarılar diledi.
                PTT Muratlı Merkez Müdürü Zeynep Onaran Şanlı’nın çalışmalarını beğendiklerine vurgu yapan Kamil Baştuhan da PTT’nin tüm Türkiye ve dünyaya ulaşarak uzakları yakına getirdiğini belirtip, tüm PTT teşkilatına çalışmalarında gösterdikleri hassasiyetlerinden dolayı teşekkür etti.
                Günün anısına hatıra fotoğrafları çektirildi.

Yayınlanma Tarihi : 2/7/2019 15:26
Okunma Sayısı : 1903

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar