Polis Haftası'nda renkli görüntüler

Polis Haftası
                Muratlı’da Polis Haftası ve Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174. yıldönümü etkinlikleri kapsamında çeşitli faaliyetler gerçekleştirildi.tasarım59 reklam paketi
                Makam ziyaretleri ile başladı

                Muratlı Kaymakamı Dr. İsmail Altan Demirayak ve Belediye Başkanı Nebi Tepe’yi makamında ziyaret eden emniyet güçleri, Polis Haftası nedeniyle gün boyu protokol ziyaretleri yaptı.
                Özel eğitim öğrencileri polis oldu
                Muratlı’da bulunan özel eğitim sınıflarında eğitim gören öğrenciler, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında bir günlüğüne polis oldu.
                Polis şapkası takan özel eğitim sınıfı öğrencileri, Polis Haftası etkinlikleri sebebiyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bir dizi programa katıldı. İlçe Emniyet Müdür V. İsa Karasu’nun makam koltuğuna oturan bir kız öğrenci, renkli görüntüler oluşturdu.                Özel eğitim sınıfında okuyan öğrenciler ile tek tek tokalaşarak onlarla sohbet eden İsa Karasu ise, özel eğitim öğrencilerine polis şapkalarının çok yakıştığını söyledi.
                Plaket takdim edildi
                Muratlı Emniyet Hizmetlerini Destekleme Derneği Başkanı Agah Sayım’a katkılarından ötürü teşekkür eden Muratlı İlçe Emniyet Müdür V. İsa Karasu, kendisine teşekkür plaketi takdim etti.                Şehit ailelerine ah de vefa
                Muratlı’daki şehit ailelerini de unutmayan Muratlı İlçe Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, aileleri evlerinde ziyaret etti.
                Şehit aileleriyle bir süre sohbet eden emniyet personeli, kendilerinin bir istek ve arzuları olup olmadıklarını da sorarak; her zaman yanlarında oldukları mesajını verdiler.

Yayınlanma Tarihi : 9/4/2019 14:23
Okunma Sayısı : 1115

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar