Papatya Anaokulu kermesi kapılarını açtı

Papatya Anaokulu kermesi kapılarını açtı
                Muratlı Papatya Anaokulu kermesi açıldı.


tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Muratlı Papatya Anaokulu kermes etkinliğine; Muratlı Milli Eğitim Müdürü Ali Erkol, Milli Eğitim Şube Müdürleri Hasan Hüseyin Elverişli ve Hamdi Bozdemir, Muratlı İlçe Sağlık Müdürü Dr. Hilal Vardarlı Kardan, öğretmenler ve öğrenciler ve velileri katıldı.
                Papatya Anaokulu Müdürü İlkay Yıldız, konuşmasında; “Dayanışmanın, birlik ve beraberliğin ön plana çıktığı bu keyifli günde okulumuzda hazırlamış olduğumuz okul öncesi bahar şenliği programına hoş geldiniz. Eğitimin neferi öğretmenler olarak bizler, ülkemizin yarınlarını, geleceğini, çocuklarımızı yetiştirirken kaybedecek zamanımızın olmadığının bilincinde durmadan yorulmadan emek veriyoruz. Araştırıyoruz sorguluyoruz öğreniyoruz ve öğretiyoruz. Yenileniyoruz, gelişiyoruz. Şunu da çok iyi biliyoruz ki bir binanın ayakta durmasını sağlayan sağlam temel olduğu gibi sağlam ve mutlu bir geleceğin temeli de okul öncesi eğitime verilen emekten geçiyor. Okul olarak da bu bilinçle hareket edip çocuklarımıza, dil, sosyal akademik, psikomotor ve özbakım gibi gelişim alanlarında beceriler kazandırırken, okulumuza da bu alanları destekleyecek materyaller ve gelişim alanları kazandırıyoruz. Tüm bunların yanı sıra çeşitli projelere aktif katılım sağlıyor, örnek projelere imza atıyoruz. Uluslararası platformda E-twinning projeleri kapsamında Muratlı da ilk ve tek E-twinning okulu olma gururunu yaşıyoruz. Bugün bu okul bahçesine baktığımızda el birliği ile inşa ettiğimiz oyun ve uygulama alanları var. Ancak şuna değinmek istiyorum; burada somut olarak göremediğimiz çok büyük emek var, iş birliği ve ekip çalışması, kurumlar arası yardımlaşma, hayal gücü, ileri dönüşüm var, tasarruf, doğa sevgisi, hayvan sevgisi, üretim ve mutlu çocuklar var. Kısaca hep birlikte, kazandığımız ve kazandırdığımız çok şey var, hepsinden değerlisi de tüm bunlar için mücadele var. Bu kutsal mücadelede en başta tüm öğretmen arkadaşlarıma, personellerimize, velilerimize ve eğitim için emek veren herkese huzurlarınızda teşekkür ediyor, keyifli bir gün diliyorum” sözcüklerini kullandı.
                Papatya Anaokulu öğrencilerinin gösterilerinin ardından stantları gezen Milli Eğitim Müdürü Ali Erkol, kermesin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Kermes, stantlar ve hazırlıklar, katılanlardan tam not aldı.


Yayınlanma Tarihi : 24/5/2024 13:01
Okunma Sayısı : 1756

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar