Pala sanıldı, kriket sopası çıktı

Pala sanıldı, kriket sopası çıktı
                Çerkezköy’de ellerinde elinde kılıca benzeyen bir nesne ile görüntülenen ve büyük tepki çeken Afganlar polis tarafından yakalandı. Afganlının elindekinin kriket sopası olduğu anlaşıldı.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Çerkezköy’de elinde kılıca benzeyen bir nesne ile dolaşan ve paniğe neden olan 5 Afgan vatandaşı kısa sürede yakalandı. Afganların elindekinin kriket sopası olduğu ortaya çıkarken, 5 kaçak sınır dışı edilmek üzere Tekirdağ İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi.
                Çerkezköy-Kızılpınar yolu Atılım Beton kavşağında ellerinde kılıca benzeyen nesneyle görüntülenen Afganlar, görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından tedirginliğe yol açtı. Gelen şikâyetler üzerine soruşturma başlatan Emniyet ekipleri, titiz çalışma sonucu 5 Afganlıyı kısa sürede yakaladı.
                Kaçak oldukları belirlenen kişilerin elindekinin pala değil, oynadıkları kriketin sopası olduğu ve oyun oynadıkları tespit edildi.
                Diğer taraftan, emniyetteki işlemleri tamamlanan 5 kaçak sınır dışı edilmek üzere Tekirdağ İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne teslim edildi.
                Öte yandan, duruma tepki gösteren İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner ise, “Güzel şehrimiz Afganların kriket sahası olamaz. Her şeyde öncü şehrimizin bu çirkin görüntüden biran önce arındırılması gerekir. Misafirlikleri bitmiştir. Nasıl geldilerse o şekilde biran önce ülkelerine postalanmalıdır” açıklamasını yaptı.


Yayınlanma Tarihi : 30/5/2023 18:18
Okunma Sayısı : 2621

Muratlı Nöbetçi Eczane

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAKTAN MEMNUN MUSUNUZ?


Evet
Hayır
Kısmen
reklam 1
Günlük Kurlar