Öztrak, yeniden parti sözcüsü

Öztrak, yeniden parti sözcüsü
                14 Mayıs seçimleri sonrası değişim rüzgarlarının estiği CHP’de yeni MYK üyeleri belli oldu. Öztrak yeniden parti sözcüsü oldu.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, yeni dönemde de MYK’ya girdi. Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevini üstelenecek olan Faik Öztrak, Parti Sözcülüğü görevine de devam edecek.
                CHP’de, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimleri’nin ardından yeni parti yönetimi belirlendi. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, hafta sonu düzenlenen Parti Meclisi (PM) toplantısının ardından 14 kişiden oluşan yeni Merkez Yönetim Kurulu (MYK) listesini kamuoyuna açıkladı.
                Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) MYK Üyeleri şöyle sıralandı: Ahmet Akın (Yerel Yönetimler), Aylin Yaman (Sosyal Politikalar), Aysu Bankoğlu (Tanıtım ve Halkla İlişkiler), Bülent Kuşoğlu (İdari ve Mali İşler), Devrim Barış Çelik (Bilgi ve İletişim Teknolojileri), Eren Erdem (Sosyal Medya Yönetimi) Faik Öztrak (Ekonomi Politikaları-Parti Sözcüsü), Hasan Efe Uyar (İşçi Sendikaları, STK ve Meslek Kuruluşları), Lale Karabıyık (İşveren Örgütleri) Neslihan Hancıoğlu (Genel Sekreter) Semra Dinçer (Doğa Hakları) Tahsin Tarhan (Yurtdışı Örgütlenme) Yunus Emre (Bilim, Yönetim ve Kültür Platformu) Zeynel Emre (Hukuk ve Seçim İşleri).
Yayınlanma Tarihi : 5/6/2023 22:23
Okunma Sayısı : 1642

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar