Oylarını Muratlı'da kullandılar

Oylarını Muratlı
                AB MODEX Tatbikatı’nın Bulgar ekibi, Tekirdağ merkezdeki yoğunluk nedeniyle uzun süre oy kullanamayınca, ekip oylarını Muratlı’da kullanmayı tercih etti. Bulgaristan plakalı uzun araç konvoyu Muradiye Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi üzerinde bir süre konaklarken, oylarını kullanan Bulgar ekibi daha sonra yeniden il merkezine döndü.                Muratlı Hizmet - Muratlı’da çifte vatandaşlar oy kullanma heyecanı yaşarken, il merkezinden gelen AB MODEX Tatbikatı’nın Bulgar ekibine öncelik verildi.
tasarım59 reklam paketi
                Oy kullanmaya gelen AB MODEX Tatbikatı’nın Bulgar ekibi, yoğunluk sebebiyle bir süre Süleymanpaşa 50. Yıl Ortaokulu’nun önünde sıra bekledikten sonra, kuyruğun yavaş ilerlemesi üzerine daha sakin olan Muratlı ilçesine yöneldi. Muratlı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde kurulan tek sandıkta oylarını kullanan AB MODEX Tatbikatı’nın Bulgar ekibi, günün anısına hatıra fotoğrafı da çektirdi.
                Öte yandan, Bulgaristan’daki seçim yarışında Cumhurbaşkanı Adayı Mustafa Karadayı ve Türk Milletvekillilerinin de olması münasebetiyle Muratlı ve bölgede, seçimler yoğun ilgi gördü. Sandıklar akşam saat 20.00’e kadar açık tutulurken, katılım da yüksek oldu.
Yayınlanma Tarihi : 15/11/2021 01:45
Okunma Sayısı : 1080

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar