Ödüller sahiplerini buldu

Ödüller sahiplerini buldu
            Muratlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile gönüllü Balkan Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün ortaklaşa çalışmasıyla ‘Haydi Çocuklar Cami’ye’ adlı proje tamamlandı. Projenin ödül töreni renkli görüntülere sahne oldu.tasarım59 reklam paketi
            ‘Namazını camide kıl, puanları topla, ödülünü kap’ sloganıyla gerçekleşen ‘Haydi Çocuklar Camiye’ projesinde dereceye giren çocuklara çeşitli hediyeler verildi.
Program İmam Arslan İnan’ın Kur’an tilaveti ile başladı. İlçe Vaizi Murat Başbaydar tarafından gençliğe yönelik sohbet verildi. Ardından dereceye giren çocuklara çeşitli hediyeler takdim edildi.
            Proje Yöneticileri Munip Kaman ve Eyüp Kantarcı gözetiminde Muradiye Camii sorumlusu Yunus Verdi, Kazımdirik-Turan Camii sorumlusu Muhammed Güner, Fatih Camii sorumlusu Eyüp Süt ve İstiklal-Kurtpınar Camii sorumlusu Serkan Bayraktar öncülüğünde gerçekleştirilen iki haftalık etkinlik sonunda, dereceye giren isimler belli oldu.            C kategorisinde 1. Burak Karyağdı olurken, 2. Selim Hamkartal, 3. Murat Seymen oldu. B kategorisinde 1. Yasin Kabasakal olurken, 2. Eyüp Aydın, 3. Berat Özgüç oldu. Dursun Kara ve Bahattin Kelle’ye ise onur ödülü verildi. A kategorisinde 1. Muhammed Berkersu olurken, 2. Atakan Can, 3. Zeynel Abidin Balta oldu. Ahmet Emin Şangıroğlu, Enes Güner ve Mustafa Albayrak’a ise onur ödülü verildi.            İkramların ardından program son buldu.
Yayınlanma Tarihi : 3/2/2019 17:15
Okunma Sayısı : 1314

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar