O caddede trafik alarm veriyor

O caddede trafik alarm veriyor
                Muratlı’da trafik sorununun hızla büyüdüğü 100. Yıl Caddesi’ne bir türlü çözüm bulunamadı.                İlçenin en işlek mevkii olan 100. Yıl Caddesi’nde sorumsuz bir şekilde trafik kurallarını hiçe sayan sürücüler, trafik akışını ve yaya geçişlerini de engellemeye devam ediyor. İlçe merkezinde trafik sorunu ve kaldırım işgalleri büyük sorun teşkil ederken, bazı sürücülerin araçlarını kaldırımlara park etmesi, esnafın ve vatandaşın tepkisine neden oluyor. Trafik kurallarına uymayanlar yüzünden araç ve yaya trafiğinin düzensiz olduğu ilçede, bazı sürücüler de zar zor bulabildikleri gelişi güzel yerlere araçlarını park etmeye çalışıyor.
tasarım59 reklam paketi
                Sürücülerin yayaların geçmesi gereken kaldırımlara araçlarını park etmeleri yüzünden yayalar caddeleri kullanmak zorunda kalıyor. Durumdan sürücüler de yayalar da şikâyetçi olurken, ortak çözüm noktası olarak söz verildiği üzere ‘Katlı Otopark’ yapılması öngörülüyor.
                Vatandaşların şikâyetleri üzerine harekete geçen Zabıta ekipleri, ikinci sıra ve kaldırımlara parklara müsaade etmezken, 100. Yıl Caddesi üzerinde konuşlanan ekipler sürücüleri uyarmaya bıkıyor. Sürücüler ise başka yer olmadığından kuralları ihlal etmeye devam ediyor.
                Her geçen gün araç sayısının arttığı Muratlı’da, halkın trafik ile imtihanı sürüyor.

Yayınlanma Tarihi : 2/8/2019 19:20
Okunma Sayısı : 1617

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar