Nebi Tepe'den SSB kontrolü

Nebi Tepe
                Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nce Muratlı-Müsellim karayolunda gerçekleştirilen çalışmaları inceledi.                Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından yürütülen (Silindirle Sıkılaştırılmış Beton) Yol Serim çalışması çerçevesinde kapatılan Muratlı-Müsellim karayoluna giderek yol çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Nebi Tepe, yolun son durumu hakkında yetkililerden teknik bilgi aldı.
tasarım59 reklam paketi
                Sürücülerin alternatif yolları kullanmasını öneren Başkan Tepe, çalışmaların tamamlanmasının ardından kırsal mahalle sakinlerinin de rahat edeceğini aktardı.
                SSB yol kaplaması nedir?
                Geleneksel beton kaplamalara göre nispeten yeni bir beton kaplama türü olup, yola serilmesi ve sıkıştırılması esnasında esnek üstyapı yapımına benzer teknikler kullanılarak inşa edilmektedir.
                Geleneksel beton kaplamalara göre çok daha düşük su/çimento içeriğiyle üretilen SSB kaplamalar, bitümlü kaplama yapımında kullanılan araçlarla taşınmakta, serilmekte ve sıkıştırılmaktadır.
                Bu özellikleriyle SSB kaplamalar hızlı ve ekonomik bir şekilde inşa edilebilmekte, böylece de alternatif bir üstyapı olarak kendini göstermektedir.
Yayınlanma Tarihi : 11/9/2019 14:23
Okunma Sayısı : 1430

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar