Mutluluğa kurşun sıkma!

Mutluluğa kurşun sıkma!
                Muratlı’da yaz mevsimiyle birlikte artan düğünler için düğün magandalarına karşı ‘Mutluluğa Kurşun Sıkma’ yazılı afişler asıldı.

                Muratlı İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, düğünlerde silah ateşlemenin doğru bir adet olmadığı belirtilerek; “En mutlu gününüz yas gününe dönmesin. Düğünlerde silah ateşleyenlere izin vermeyin” denildi.
tasarım59 reklam paketi
                ‘En mutlu gününüzü hayatınızın en kötü gününe dönüştürmenin anlamı yok’ diyen güvenlik güçlerinin açıklamasında; “Silah sıkmamak ve sıktırmamak çok önemli. Vatandaşlar düğünlerde ya da herhangi bir eğlencede havaya ateş eden birisini görürse mutlaka emniyet birimlerine haber versin. Bu anlamda gerekli hassasiyeti göstermenizi bekliyoruz” sözcüklerine yer verildi.
                Bu kapsamda ilçedeki tüm düğün salonlarına asılan ve dağıtılan broşürlerde, ‘Mutluluğa Kurşun Sıkma’ ve ‘Geleceği Karartma’ mesajları verildi.
                Öte yandan, mahalle arasında yapılan sokak düğünlerinin gece yarısı saat 12’ye kadar yapılması yönündeki uygulamanın bu sene de devam ettiği anımsatıldı.

Yayınlanma Tarihi : 8/7/2019 19:33
Okunma Sayısı : 1245

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar