Mustafa Yel'den güzel haber

Mustafa Yel
                Önceki dönem AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel’in tedavisi sürerken, sağlık durumunun ise iyiye gittiği belirtildi.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - 17 Mayıs Çarşamba günü mide kanaması şüphesiyle kaldırıldığı Tekirdağ Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nde müşahede altına alınan Mustafa Yel, yoğun bakım sürecini atlattığını fakat tedavisinin sürdüğünü kaydetti.
                Sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Mustafa Yel; “17 Mayıs Çarşamba günü mide kanaması şüphesi ile geldiğim Tekirdağ İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nde tedavim devam etmekte olup, başta Hastane Başhekimimiz Sayın Uzman Dr. Lütfü Çağatay Onar, Gastro Enteroloji Uzmanı Doktorum Sayın Uzman Dr. İhsan Gündüz, yoğun bakımda ve servis katında yattığım süre zarfında yakın ilgilerini gördüğüm doktor, hemşire ve yardımcı hizmetli tüm çalışanlar sayesinde hızla iyileşme sürecim devam etmektedir. Bu zaman zarfı içinde telefonlara bakamadığım için affınıza sığınıyorum. Arayan, soran, ziyaretime gelip dualarını eksik etmeyen tüm dostlarıma ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum” sözcüklerini kullandı.
Yayınlanma Tarihi : 23/5/2023 02:29
Okunma Sayısı : 2498

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?


Varol TÜREL - CHP
Metin IŞIK - BBP
İmdat ALTINTAŞ - Cumhur İttifakı
Kerem DEMİR - Gelecek Partisi
Namık GEÇKO - İYİ Parti
İbrahim VERGİLİ - DSP
reklam 1
Günlük Kurlar