Muratlı MYO'dan anaokulu ve ortaokul ile işbirliği

Muratlı MYO
                Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Muratlı Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Hasan Orhan Ortaokulu ve Yavuz Sultan Selim Anaokulu ile işbirliği yaparak; sosyal sorumluluk projelerini yerine getirdiler.tasarım59 reklam paketi
                Muratlı Hizmet - Muratlı Meslek Yüksekokulu Sosyal Güvenlik programının 2023-2024 Bahar yarıyılı müfredatında yer alan ‘Sosyal Sorumluluk Projeleri’ dersi kapsamında, Sıla Andiç adlı öğrenci ‘Akran Zorbalığı ile Mücadelede El Ele’ başlıklı projesini Hasan Orhan Ortaokulu iş birliğinde gerçekleştirdi. Proje kapsamında farklı okullarda görev yapan Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik öğretmenleri ile akran zorbalığına yönelik röportajlar gerçekleştiren Andiç, elde ettiği bilgiler doğrultusunda 4. Sınıf öğrencilerine bir sunum yaptı. Sunum sonrasında çocuklara ‘Zorba Olma, Kanka Ol’ temalı kalemler hediye edildi.
                Betül İlhan, Melek Kırılmaz ve Nazlı Öz isimli öğrenciler ise ‘Dünyamızı Renklendirelim’ başlıklı projelerini Yavuz Sultan Selim Anaokulu işbirliğinde gerçekleştirdiler. Proje kapsamında fidan ve çiçek ekmenin önemi üzerine sunum yapılarak, okul bahçesindeki Atatürk büstü önüne çocuklarla birlikte çiçek ekimi gerçekleştirildi. El yıkama alışkanlığının öneminden de bahseden yüksekokul öğrencileri, ayrıca çocuklara çeşitli hediyeler dağıttılar.
Yayınlanma Tarihi : 31/5/2024 12:18
Okunma Sayısı : 979

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLIMIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR?


Çevre ve hava kirliliği
Ulaşım ve otopark
Çarpık kentleşme
Alt yapı ve kanalizasyon
Asayiş ve uyuşturucu
Yeşil alan ve parklar
Yol ve kaldırımlar
reklam 1
Günlük Kurlar