Muratlı gayrimenkul istatistikleri

Muratlı gayrimenkul istatistikleri
                Muratlı'da Eylül 2021 sonu itibariyle son bir yıl içerisinde satılık konutların fiyatları % 24 arttı. Ortalama satılık konut büyüklüğü 120 m2 oldu.                Muratlı'da satılık konutların ortalama m2 birim fiyatı Eylül 2021 sonu itibariyle 1.994 TL oldu. Aynı özelliklere sahip satılık konutların geri dönüş yani amortisman süreleri 25 yıl seviyelerinde açıklandı.
tasarım59 reklam paketi
                Yıllık ortalamalara bakıldığında Eylül 2021 sonu itibariyle konut için Muratlı'da en fazla değer kazanan mahalleler sırasıyla İstiklal-Kurtpınar ve Muradiye oldu.
                Amortisman süreleri dikkate alındığında Eylül 2021 sonu itibariyle Muratlı'da en hızlı geri dönüşe sahip mahalle Muradiye oldu.
                Amortisman süreleri dikkate alındığında Eylül 2021 sonu itibariyle Muratlı'da en geç geri dönüşe sahip mahalleler sırasıyla Fatih, İstiklal-Kurtpınar, Kazımdirik-Turan ve Muradiye oldu.
                Muratlı'da Eylül 2021 sonu itibariyle son bir yıl içerisinde satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari mülklerin fiyatları % 0.15 arttı. Ortalama satılık ticari mülk büyüklüğü 200 m2 oldu.
                Muratlı'da satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari mülklerin ortalama m2 birim fiyatı Eylül 2021 sonu itibariyle 2.816 TL oldu.
                Amortisman süreleri dikkate alındığında Eylül 2021 sonu itibariyle Muratlı'da satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari mülklerde en hızlı geri dönüşe sahip mahalleler sırasıyla Kazımdirik-Turan, Muradiye, Aşağısevindikli, İstiklal-Kurtpınar OSB oldu.
                Amortisman süreleri dikkate alındığında Eylül 2021 sonu itibariyle Muratlı'da satılık dükkan ve mağaza tipindeki ticari mülklerde en geç geri dönüşe sahip mahalleler sırasıyla Fatih ve İstiklal-Kurpınar oldu.
                Muratlı'da Eylül 2021 sonu itibariyle son bir yıl içerisinde konut imarlı arsaların fiyatları % 6.18 arttı. Ortalama konut imarlı arsa büyüklüğü 535 m2 oldu.
                Yıllık ortalamalara bakıldığında Eylül 2021 sonu itibariyle konut imarlı arsa için Muratlı'da en fazla değer kazanan mahalleler sırasıyla İstiklal-Kurtpınar ve Kazımdirik-Turan oldu.
Yayınlanma Tarihi : 11/10/2021 13:36
Okunma Sayısı : 930

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar