Muratlı'dan çok güzel haberler alıyoruz

Muratlı
                Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Tekirdağ Milletvekili Çiğdem Koncagül, temaslarına Muratlı ilçesinde devam etti. AK Parti Teşkilatı ziyaretinde 31 Mart seçimleri öncesi değerlendirmede bulunan Koncagül, “Muratlı’dan çok güzel, çok olumlu haberler alıyoruz” diye konuştu.                Herşey yolunda
                31 mart seçimlerine çok az bir zamanın kaldığını anımsatan Çiğdem Koncagül, “Seçime tam 18 gün kaldı. Sahada herhangi bir sıkıntımız yok, çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Muratlı’da bir hareket var, çok olumlu haberler geliyor. İnşallah Cumhur İttifakı Adayımızla Muratlı’nın makus kaderini değiştirmek nasip olur” ifadelerini kullandı.
tasarım59 reklam paketi
                AK Kadınlara teşekkür

                AK Parti Muratlı İlçe Kadın Kolları’nın çalışmalarını sosyal medya üzerinden takip ettiğini dile getiren AK Partili Çiğdem Koncagül, “Teşekkür ederim hepinize. Dur durak bilmeden çalışıyorsunuz. Cumhurbaşkanımız da kadınlara çok güveniyor. Kadınların başarısının seçimin kaderini değiştirebileceğine inanıyor” şeklinde konuştu.
                Recep Tayyip Erdoğan’ın Tekirdağ mitingine tüm partilileri davet eden Çiğdem Koncagül, partililerin sorularını da cevapladı.
                Koncagül, Muratlı’da gün boyu ev ziyaretleri gerçekleştirerek; seçim büro açılışı ve aday tanıtım programına da katılacak.

Yayınlanma Tarihi : 13/3/2019 15:43
Okunma Sayısı : 1648

Muratlı Nöbetçi Eczane

MURATLI BELEDİYESİNİN HİZMETLERİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?


EVET
HAYIR
KISMEN
reklam 1
Günlük Kurlar